מחיר הקפאת שומן

מחיר הקפאת שומן

מבצעים והנחות על הסרת שיער בלייזר ממכונים ורשתות מובילות

הרשמו כאן ועכשיו:

  https://kbh.co.il/wp-content/uploads/2020/06/Untitled-design-2020-06-11T110656.564.png

  מחיר הקפאת שומן כל מה שחשוב לדעת

  כמה מאיתנו חולמים להיפטר משומנים עיקשים שהתיישבו להם בנחת בכל מיני איזורים בגוף? אם זה בבטן התחתונה או העליונה, במותניים או בירכיים, בשכמות, בכתפיים, בגב או בישבן, לרבים מאיתנו יש שומנים עודפים אשר לא הצלחנו להיפטר מהם באמצעות תזונה נכונה ובאמצעות כושר גופני. מה עושים? פיתרון טכנולוגי מצוין מכה גלים, ומשפיע לטובה על המון לקוחות מרוצים! מכשיר להקפאת שומן.

  מסתבר כי תאי השומן נהרסים ומשתחררים מהגוף באופן טבעי, בטמפרטורה נמוכה מאוד (לדוגמא, מינוס עשר מעלות צלזיוס). המכשיר הטכנולוגי המצוין, עושה עבורנו את העבודה, וכעת רק נותר לשאול לגבי מחיר הקפאת שומן, נכון? לפני שנפרט אודות מחיר הקפאת שומן, נספר על התהליך, הקפאת שומן למי מתאים, על היתרונות, וגם על המחיר.

  כיצד עובד המכשיר להקפאת השומן?

  המכשיר הטכנולוגי החדיש, מכוון באמצעות זרועותיו לאיזור המטופל בו רוצים לטפל. המטופל שוכב על המיטה, וזרועות המכשיר, אשר בממוצע הטמפ' שלהן היא כמינוס עשר מעלות, מונחות על האיזור המטופל בגוף, באמצעות מטפל מקצועי ומוסמך. הטיפול אורך כשעה וחצי, הוא נעשה בעירנות מלאה, וללא כל הרדמה. זהו אחד היתרונות המשמעותיים, היכולת לבצע הליך כזה ללא התערבות כירורגית, ללא מהלך פולשני, ללא מחטים או צלקות, ובאופן כללי, ללא אקט שעשוי לפגוע בביטחון המטופל.

  מחיר הקפאת שומן

  תוך כמה זמן ניתן להבחין בתוצאות?

  טיפול הקפאת שומן בקור חוזר על עצמו אחת לשישה שבועות, ובאופן ממוצע, כל איזור בגוף מקבל בערך שלושה טיפולים.
  לאחר תקופה של בין שישה לשמונה שבועות, ניתן להתחיל לראות תוצאות, אשר באות לידי ביטוי בהצרת היקפים. איזה אושר!
  סוף סוף שיטה שלא כוללת דיאטה, לא כוללת פעילות גופנית, אלא עוסקת בשיטה הטבעית ביותר לסילוק תאי השומן: הקפאתם!

  מחיר הקפאת שומן – ממה מושפע המחיר?

  מחיר הקפאת שומן יכול לנוע ולהשתנות לפי מספר פרמטרים. מחיר הקפאת שומן נקבע בהתאם לאיזור המטופל בגוף, מספר הטיפולים הנדרש, והמקום המטפל.
  אפשר לומר כי המחיר הממוצע עבור כל איזור בגוף, כולל כל הטיפולים נע בין 4,000 ל-8,000 שקלים, אך הטווח הזה רחב מאוד, כאמור מכיוון שמושפע על ידי פרמטרים שונים.

  בבואכם לברר מה המחיר של הטיפול, חשוב לשים לב שאתם בוחרים במקום מקצועי, מוסמך, מנוסה על מנת לעבור את הטיפול.
  אם כבר החלטתם לבצע את הטיפול, המחיר אינו הפרמטר החשוב ביותר, אלא ביצוע הטיפול בהצלחה, תוך שמירה מקסימאלית על בריאותכם.

  מעוניינים לקבל פרטים נוספים על הליך הקפאת שומן והמחירים? מלאו את פרטיכם וניצור עימכם קשר בהקדם, עם מידע מקצועי נוסף, והצעת מחיר משתלמת ממיטב מכוני היופי המובילים בתחום!

  חזרו לדף הבית

  פוסטים אחרונים

  Follow Us

  קטגוריה

  חיפוש בתג